Spoločnosť Podotech

Vo Výdajni ortopedicko-protetických pomôcok Podotech nájdete nielen širokú ponuku kvalitných pomôcok pre vaše zdravie a pohyb, ale aj služby, ktoré sa opierajú o dlhoročné skúsenosti našich ortopedických technikov. Podotech je jedna z mála firiem na Slovensku s vlastnou dielňou na ručnú výrobu individuálnej obuvi. Náš odborný personál vypočuje vaše priania, pomôže Vám zodpovedať na všetky vaše otázky a požiadavky a podá Vám všetky potrebné informácie pre vaše individuálne riešenia z oblasti podológie, ortotiky, protetiky ale aj iných kompenzačných a liečebných zdravotníckych pomôcok.

Ako získate naše pomôcky?

Ortopedicko-protetické pomôcky sú určené na výdaj na lekársky poukaz (plne/čiastočne hradené ZP) ale aj na voľný predaj. Niektoré pomôcky si môžete zakúpiť priamo vo výdajni alebo využiť inú možnosť doručenia. Individuálne ortopedické pomôcky je potrebné vybaviť osobne s ortopedickým technikom, ktorý odoberie potrebné merné podklady a skonzultuje s Vami vaše požiadavky. Výdaj na lekársky poukaz umožňuje úhradu pomôcky z verejného zdravotného poistenia. Preto neváhajte a objednajte sa priamo k nám mailom na: recepcia@podotech.sk alebo telefonicky na 0904 600 909.

Centrála Podotech

Centrála v Senci zabezpečuje kompletnú starostlivosť o pacienta. Nachádza sa tu aj výroba, ktorá je úzko spätá pri vybavovaní pacienta pomôckami, čo znamená že pri niektorých pomôckach vieme rýchlo a na počkanie vybaviť pacienta.
Nájdete nás aj v Bratislave, Považskej Bystrici, Nitre a Piešťanoch – kontakty.

Naši partneri